Михайло Нетяжук написав відповідь народному депутату Руслану Сольвару

На своїй сторінці у Фейсбук Фастівський міський голова Михайло Нетяжук написав відповідь народному депутату, обраному по 91 виборчому округу, Сольвару Руслану. “Руслане Миколайовичу! Прочитавши звернення народного депутата України Руслана Сольвара «Потрібно змінювати вектор дій!», був здивований Вашою позицією. Я завжди уважно дослуховуюсь до критики і ретельно її аналізую, адже це дозволяє побачити нові аспекти проблеми, чомусь навчитися та в результаті краще виконувати свою роботу. В даному ж випадку складається враження, що критика необ’єктивна та неконкретна. Адже Ви фактично самоусунулися від співпраці з Фастівським міським головою. Я неодноразово намагався її налагодити, сподіваючись на Вашу підтримку у тих випадках, коли розв’язання міських проблем можливо лише на загальнодержавному рівні.

Нагадаю суть питань, що піднімалися на наших зустрічах та у письмових зверненнях: незадовільний стан медицини, проблеми із залізничними перевезеннями пасажирів до Києва, добудова вокзалу, майбутня доля залізничних підприємств міста, виділення коштів держбюджету на добудову шкіл №5 та №12, скасування вилучення в 2015 р. з міського до державного бюджету 5 млн. грн., реконструкція очисних споруд водоканалу та інші. По кожному з питань мною пропонувалися конкретні варіанти спільних дій, можливі для реалізації в нинішній ситуації.

На жаль, ЖОДНА з моїх пропозицій, не зважаючи на Ваші обіцянки допомоги та сприяння, реальними справами підтримана чомусь не була. Альтернативних варіантів розв’язання проблем з Вашої сторони також не пропонувалося. Натомість, Ваші «ініціативи та прохання» не завжди можна було виконати в межах закону, а інколи вони суперечили інтересам фастівчан, на що я звісно піти не міг, про що одразу ж повідомляв.

Звісно, до мене доходили чутки про можливість застосування з вашого боку нечесних політичних технологій, але я чомусь вважав, що Ви щиро любите наше місто та не захочете плюндрувати його. Адже жодна людина, яка справді поважає оселю та людей, що в ній проживають, не буде кидатися там брудом. На жаль, я помилився в своїх припущеннях, але все одно пропоную Вам поважати фастівчан та більш виважено ставитись до методів, які використовуєте в політиці.

Якщо Ви справді маєте якісь конкретні претензії до моєї роботи на посаді Фастівського міського голови, я готовий до зустрічі перед громадськістю, щоб відкрито, по-чоловічому, дивлячись один одному в очі (а не поза спинами) обговорити з Вами всі питання.

Крім того, Руслане Миколайовичу, зрозумійте, що насправді ці політичні «баталії» не важливі, другорядні для фастівчан, які зараз стурбовані проблемами добробуту. Їм потрібні реальні справи. І кажучи відверто, я б навіть не витрачав час на написання відповіді. Однак хочу використати дану нагоду та ще раз звернути Вашу увагу на те, що місто Фастів зараз опинилося в небезпеці.

Відповідно до проекту реформи адміністративно-територіального устрою, яку зараз активно реалізовує Уряд, у нас планується відібрати статус міста обласного значення, натомість підпорядкувавши району з центром у Білій Церкві. Це вкрай негативно вплине на майбутній розвиток Фастова. Особливо постраждає медицина, оскільки місто не матиме повноцінної лікарні.

Громада міста не може допустити цього. Ми вже направили відповідні звернення до Президента, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, КОЖНОГО народного депутата, опрацьовуємо дане питання на рівні обласної адміністрації. Але Фастівська міська рада та громадськість вимагає також, щоб і Ви, Руслане Миколайовичу, зважаючи на отриманий від фастівчан мандат довіри, долучились до процесу захисту нашого міста та активно відстоювали в процесі адміністративно-територіальної реформи створення Фастівського повіту (нова назва району) з центром у м. Фастові. Більше того, якщо Ви негайно не розпочнете реальні дії у цьому напрямку, я буду інформувати виборців та ініціювати процес відкликання народного депутата України Руслана Сольвара. Однак сподіваюся, що до цього не дійде, Ви доведете, що є справжнім патріотом Фастова, і ми спільними зусиллями відстоїмо наше місто. Можете розраховувати на максимальну співпрацю з мого боку.

А щодо Ваших закидів на мою адресу, то хочу зазначити, що у своїй роботі завжди керувався не чиїмись забаганками (подобається це комусь чи ні), а потребами міста. А також запевняю, що й надалі цей вектор дій змінювати не збираюсь. Не зважаючи ні на який тиск.”

http://makariv.info

ТОП новости

Вход

Меню пользователя