Ігор Луценко: Майже 2 млн євро за право почитати звіти про «Нафтогаз

Ігор Луценко: Майже 2 млн євро за право почитати звіти про «Нафтогаз»

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» і АТ «Укргазвидобування» в останні дні листопада уклали угоди з «Naftogaz Trading Europe S.A.» на право користування звітністю на загальну суму 1,71 млн євро. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Об этом сообщает youreporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Укргазвидобування» заплатить швейцарській дочірній фірмі «Нафтогаза» 1,51 млн євро, сам «Нафтогаз» заплатить своїй дочірці 0,20 млн євро.

В обох випадках кошти є платою за користування об’єктами права інтелектуальної власності за звітами «Naftogaz strategy implementation: Capturing synergies from integration» та «Naftogaz Group: Preparation for Organization Transformation».

В обгрунтуванні закупівлі «Нафтогазу» пояснюється, що кошти у Швейцарію через те, що фірма «Naftogaz Trading Europe SA» має виключне право власності на звіт «Affordable energy for Ukraine. Naftogaz Strategy», що було підтверджено листом від «McKinsey&Company Poland Sp. z o.o.». Однак в жодній із закупівель не було пояснено, яким чином і чому це право власності опинилось у швейцарської дочірки «Нафтогазу», а не у головного офісу «Нафтогазу» в Україні.

Нагадаю, є рішення судів щодо протиправного ненадання інформації «Нафтогазом» народним депутатам. Аналогічно «Нафтогаз» відмовляється співпрацювати з Рахунковою палатою (органом контролю Верховної Ради) в частині проведення аудиту ефективності компанії.

Ігор Луценко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 3 грудня 2018р....

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1543830055-igor-lutsenko-mayzhe-2-mln-evro-za-pravo-pochitati-zviti-pro.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя