Спецслужби забрали з Софії Томос про автокефаліюТомос про автокефалію українській православній церкві забрали з Трапезного храму Софії Київської. Його могли перенести до Михайлівського собору. Об этом сообщает today-boss.in.ua со ссылкой на СМИ.


Куди саме забрали документ – наразі невідомо. У Софії розповідають, що Томос ще вчора ввечері забрали спецслужби. Там також зазначили, що історичний документ на баланс не брали, а тому не відповідають за його місцеперебування, – повідомляє ТСН.


Водночас, за даними ТСН, раніше поширювалась інформація, що Томос можуть перенести до Михайлівського Золотоверхого собору, де наразі розташована резиденція митрополита ПЦУ Епіфанія.Нагадаємо, що Міністерство культури України спростувало інформацію, що Томос відвезуть назад до Стамбула для підписів інших членів Синоду Вселенського патріархату. Раніше в українських ЗМІ стала поширюватися інформацію, що Томос про автокефалію найближчими днями повернеться назад до Стамбула для отримання необхідних підписів. Лише після цього його б назавжди відправили до України.


Як повідомлялося, Канада привітала Україну з отриманням томосу.


Джерело статті: “https://informator.news/spetssluzhby-zabraly-z-sofii-tomos-pro-avtokefaliiu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя