Німеччина підтримала запровадження санкцій проти іранської розвідки

Прапор Ірану — Німеччина підтримала запровадження санкцій проти іранської розвідки
Прапор Ірану
У МЗС Німеччини заявили, що ФРН не потерпить планів нападів і дій іранських спецслужб в Європі Об этом сообщает radiomaria.in.ua со ссылкой на СМИ.


Німеччина, як і її європейські партнери, засуджує незаконне розвідувальну діяльність Ірану в Європі і підтримує введення санкцій ЄС у цьому зв’язку.


Про це йдеться в заяві МЗС ФРН.


«Рада Європейського Союзу сьогодні (у вівторок) схвалила обмежувальні заходи щодо іранської розвідувальної діяльності в Європі, наша позиція була і залишається зрозумілою: ми не потерпимо планів нападів і дій іранських спецслужб в Європі; і Німеччина, і її європейські партнери різко засуджують цю діяльність», — йдеться в заяві.


У німецькому зовнішньополітичному відомстві зазначають, що іранській стороні неодноразово і недвозначно вказували на те, що така неприйнятна поведінка буде мати для неї наслідки. Німеччина, зокрема, внесла пропозиції щодо повторного включення двох осіб і однієї організації до санкційного списку у зв’язку з діяльністю іранської розвідки в ЄС.


У Берліні підкреслюють — інтенсивно працюють над тим, щоб Віденська ядерна угода (JCPoA) працювала, а для цього важливо, щоб Іран продовжував виконувати свої зобов’язання за цією угодою.


Нагадаємо, Європейський Союз погодився запровадити санкції проти іранської розвідки у зв’язку з її намірами здійснити убивства на території ЄС.


Як відомо, у жовтні данська розвідка заявила, що Іранська розвідувальна служба планувала здійснити політичне вбивство в Данії. Планувався напад на лідера данської філії Арабського руху боротьби за визволення Ахваза, який підтримує створення окремої арабської держави в іранській провінції Хузестан. Іранський уряд вважає групу терористичною організацією.


Данія вирішила відкликати свого посла з Ірану і заявила, що наполягатиме на запровадженні Євросоюзом додаткових санкцій проти Ірану.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nimechchina-pidtrimala-zaprovadzhennya-sankciji-proti-iranskoji-rozvidki-559374.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя