Пілоти British Airways розпочали найбільший страйк в історії перевізника, скасовані 1,5 тисячі рейсів


Пілоти British Airways розпочали дводенний глобальний страйк, унаслідок чого авіакомпанія мусить скасувати 1500 рейсів
Про це повідомляє DW.

"Пілоти British Airways у понеділок, 9 вересня, розпочинають безпрецедентний 48-годинний страйк. Понад 1500 рейсів британського перевізника будуть скасовані у понеділок і вівторок", — ідеться у повідомленні. Об этом сообщает versia.in.ua со ссылкой на СМИ.

За підрахунками Асоціації пілотів британських авіаліній (BALPA) , дводенна акція коштуватиме перевізнику 44,5 мільйона євро на день. Наслідки страйку пілотів відчуватимуться ще кілька днів. За даними британського видання The Guardian, страйк порушить плани понад 145 тисяч пасажирів.

Зазначається, що третім днем страйку стане 27 вересня.

Раніше BALPA заявила, що авіакомпанія має ділитися своїми прибутками з пілотами і, відповідно, підвищити їм зарплату.

"Страйк коштуватиме компанії значно більше, аніж інвестиція заради того, щоб урегулювати питання", — заявив генеральний секретар BALPA Браян Страттон, закликавши сторони повернутися за стіл перемовин.

У British Airways у свою чергу наполягають, що їхня пропозиція щодо зарплати справедлива, а акція пілотів — невиправдана. Речник авіаперевізника також висловив готовність до перемовин з профспілкою.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/09/piloty_british_airways_rozpochaly_naybilshyy_strayk_v_istoriyi_pereviznyka_skasovani_1_5_tysyachi_reysiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя