З літаків розкидатимуть над Рівненщиною вакцини-обманкиФото ілюстративне Об этом сообщает bimba-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


В області вакцинуватимуть диких тварин від сказу.


Понад 27 тисяч доз вакцин проти сказу скинуть з літаків на території Рівненщини.Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями області поза територіями населених пунктів та водойм


Тож жителів області закликають не хвилюватися, коли вони побачать літак АН-2, що розкидає вакцину, каже керівник управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Володимир Лазарчук:


Ми не можемо ін’єкційно вакцинувати диких тварин проти сказу. Тож цей спосіб достатньо ефективний.

Він використовується у європейських країнах.Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна.


У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу. Достатньо лише кілька крапель діючої рідини, щоб вона всмокталася. І це буде рівноцінно ін’єкції.Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.


Прохання до жителів області: при виявленні приманок – не чіпати їх руками і не переносити з місця на місце, тим більше — додому.


Особливе прохання застерегти своїх дітей, щоб при виявленні приманок з вакциною, вони нею не грались і не пробували її розламати.Нагадаємо, 28 вересня у світі відзначали День боротьби зі сказом. Дізнатися, чи достатньо ви знаєте про цю хворобу, можна тут:


Смертельний сказ. Що ви знаєте про цю хворобу (ТЕСТ)Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/skaz_240807.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя