Нідерландці випустили джинси, які не шкодять довкіллю

news-image: Нідерландці випустили джинси, які не шкодять довкіллю
Сімейна екологічна фабрика з виробництва джинсових виробів Candiani представила першу у світі еластичну джинсову тканину, яка здатна біологічно руйнуватися. Вона виготовлена ​​з використанням запатентованої технології Coreva Stretch Technology (натурального гумового волокна).

Джинси випущені обмеженим тиражем, і у кожної пари – свій унікальний номер. Придбати ці моделі можна в магазинах Denham і на сайті бренду, пише Максимум. Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Інноваційний денім виготовлений з органічної бавовни і натурального каучуку, нового компонента, який у Candiani замінив традиційні синтетичні і бензинові еластомери. При цьому екологічний джинс має такі ж еластичні властивості, що і звичайний.

Ідея створення натуральної гумової пряжі Coreva Stretch Technology спала на думку Альберто Кандіані, власнику фабрики Candiani, в ковбасному відділі магазину делікатесів у Мілані.

У світі, де ресурси скорочуються, а звалища переповнені викинутим одягом, ми зобов’язані шукати поновлювані ресурси на додаток до біорозкладаних і компостованих матеріалів, – розповів Кандіані WWD. – Ми робимо це не тому, що є попит, а тому, що це правильно.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/niderlandci-vypustyly-dzhynsy-yaki-ne-shkodyat-dovkillyu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя